Газобетон Цегла

Будівельна цегла

В якості основного несучого будівельного матеріалу виступає, як правило, цегла керамічна або силікатна. Зазвичай цегляні будівлі зводять саме з такої цегли, обробляючи їх фасади різними способами, в тому числі і облицювальною керамічною або гіперпрессованний цегла.

Керамічний рядову цеглу

Керамічні будівельні цеглини виробляються традиційним чином, за допомогою випалу формованной глинистої маси. В якості будівельних використовуються рядові керамічні цеглу, які мають не ушляхетнену поверхню.

Існують 4 марки міцності для даного матеріалу - М75, 100, 125 і 150. Цифри показують межа міцності цегли при тиску сили в вказану кількість кілограмів на поверхню в 1 кв. см. Цегла бувають повнотілими і порожнистими. При великій міцності повнотіла цегла краще проводить тепло, тому потрібно більш товста стіна. Оптимально класти стіни з саману, який добре утримує тепло, володіючи не дуже відрізняється міцністю і набагато меншою вагою. Керамічна цегла також має гарну стійкість до замерзання-відтавання (до 150 циклів) і може застосовуватися для кладки стін топок і печей, там, де температура не буде перевищувати температури випалу самого цегли.

Силікатна будівельну цеглу

Такий вид будівельної цегли значно дешевше керамічного, 90% в його складі - це вапно, а 10 - пісок і деякі добавки. Технологія виробництва силікатної цегли так сильно відрізняється від традиційної (випалювальної), що цей матеріал швидше потрібно назвати штучним каменем, а не цеглою. Три марки міцності (від М125 до М200), які має така цегла, зайвий раз говорять про його переваги перед керамічним - силікатна цегла набагато міцніші і при цьому істотно дешевше керамічного. Однак не буває продукту без недоліків. Так, силікатна цегла не стійкий до вологи (не можна класти фундаменти, підвали і т. Д.) І починає втрачати міцності якості при нагріванні вище 300 градусів.

Цегла купити в Києві, ціни на цеглу. Рядовий цегла, цегла силікатна, червона цегла, купити з доставкою по цінам складу будматеріалів.

Рейтинг: 5/5.
Засноване на 27 відгуках