Пінопласт М35 (1х1м) 100мм

Ціна:
127.90
В наявності

пінопласт М35/1*1м/100мм купити, ціни складу будматеріалів в Києві

Опис

пінопласт М35/1*1м/100мм купити, ціни складу будматеріалів в Києві


пінопласт застосування


пінопласт являє собою спінену масу і є широко затребуваним теплоізоляційним матеріалом, застосовуваним у всіх будівельних галузях. Пінопласт – матеріал, в принципі, не новий. В якості будівельного, оздоблювального, пакувального матеріалу він знаходить собі застосування вже багато років. Однак в останнє десятиліття роль пінопласту в розвитку будівельної індустрії істотно зросла. застосування цього матеріалу – зокрема, пінопласту М35 – як утеплювача при будівельних роботах сьогодні допомагає не тільки робити людське житло більш комфортним, але і економити колосальні кошти, причому як кошти власника будинку, так і кошти державного бюджету.
завдяки чудовим якостям пінопласт М35 забезпечує відмінну теплоізоляцію і пожежобезпечність, так як містить сприяє самозагасання антипірен.
пінопласт М35 не пропускає вологу. У сучасному будівництві без нього не обійтися.
він гіпоалергенний і екологічний, завдяки чому активно застосовується в ремонті житлових приміщень.
пінопласт М35 – легкий, піддається монтажу, працювати з ним – одне задоволення. Застосування пінопласту дозволяє дешево змінити дизайн не тільки кімнати, але і цілого будинку, а також приховати будь-які вади в будівництві.
цими факторами і обумовлюється правильнийвибір конкретного видупінопласту для застосування в тих чи інших умовах, при тих чи інших цілях. Всі ці фактори роблять пінопласт М35 унікально вигідним і незамінним будівельним матеріалом, який ідеально поєднує в собі співвідношення ціни і якості!


пінопласт застосовується як:

– теплоізолятор і звукоізолятор в будівництві;
– конструкційний будівельний і оздоблювальний матеріал (формоутворюючі і декоративні елементи);
– теплоізолятор в побутових приладах (наприклад, в холодильниках);
– упаковка для різних товарів (особливо крихких), в тому числі для харчових;
– матеріал моделей, застосовуваних при литті (металів) по газифікованих моделях.
– легкий заповнювач відсіків, що забезпечують непотоплюваність суден (частіше маломірних);
– матеріал для виготовлення поплавців, рятувальних жилетів і нагрудників;
– матеріал для виготовлення медичних тар, в тому числі для транспортування донорських органів;


в житловому будівництві пінопласт М35 популярний для утеплення:

– фундаменту;
– покрівлі;
– підлоги;
– стін.


пінопласт М35 знаходитьзастосування в будівництві при утепленні будівель як всередині приміщень, так і зовнішніх фасадів, він використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт: для перегородок в кімнатах, для підлоги і стін всередині і зовні будівель.


В якості утеплювача пінопласт М35 знаходить застосування:
– для теплоізоляції внутрішніх і зовнішніх стін, підлог, стель, фундаментів, підвалів, горищ, а також інженерних систем,
– для утеплення вентиляційних каналів і телефонних ліній,
– а застосування пінопласту М35 для теплоізоляції каналізаційних і водопровідних труб мінімізує можливість їх поломки в період впливу низьких температур.


різні види грибків і жучків не заводяться в пінопласти. Тому утеплювач пінопласт М35 підходить, в тому числі, і для зберігання продуктів. Їжа зберігається в теплому стані тривалий час, якщо помістити її в бокс з пінопласту.

пінопласт М35 в монолітному будівництві використовується і як теплоізоляція. Оскільки пінопласт має дуже низьку вартість, він незамінний при відновленні старих будівель, де не можна змінювати навантаження на несучі поверхні.

нарешті,пінопласт М35 в епіцентрі уваги декоратора – справжня знахідка. Для сімейних урочистостей, дитячих свят і молодіжних вечірок з пінопласту М35 створюють об'ємні фактури, формують елементи для фотозон, сценічних декорацій і бутафорії.

Характеристики пінопласту дуже великі. Саме цими властивостями і обумовлений вибір пінопласту для тієї чи іншої будівельної завдання.


вибираємо пінопласт


отже, припустимо, що з усіх можливих утеплювачів ми вибираємо пінопласт. Тоді перед нами впритул постає проблема, який пінопласт вибрати. Вибір пінопласту залежить в чималому ступені від завдання, яке ми перед пінопластом ставимо. Склад пінопласту впливає на щільність, міцність і стійкість до впливів різного роду. Тому до вибору пінопласту слід підходити відповідально, з урахуванням мети застосування і обов'язково враховувати товщину пінопласту.
яку товщину пінопласту варто вибрати ,якої товщини вибрати пінопласт для утеплення зовні? І як вибрати товщину пінопласту для утеплення?
у нашому інтернет магазині Будія можна вибрати і купити пінопласт будь-якої товщини: 20мм, 30мм, 40мм, 50мм, 100мм, а також будь-якої марки: М35, М25, М15. Аби покупець правильно визначився зі своїм завданням, а наші менеджери толково і грамотно допоможуть йому вибрати саме той пінопласт, який годиться в даному конкретному випадку.

припустимо, ми вирішуємо вибрати пінопласт для утеплення фасаду, а може, взагалі для утеплення всього будинку, всіх стін зовні. який пінопласт розумніше вибрати для фасаду, а який – для утеплення стін? як вибрати пінопласт, щоб витрати виправдалися, цілі були досягнуті і нам не підсунули що-небудь не те?
Однозначно –вибирати пінопласт необхідно з урахуванням його якості. якість пінопласту – найважливіша річ при його виборі.


визначення якості пінопласту


в Україні є ряд сучасних добре оснащених підприємств, що мають всі необхідні сертифікати, ліцензії, авторизовані технології для виробництва пінопласту. Але, на жаль, підприємств з виробництва пінопласту, де рівень виробництва і кваліфікація персоналу не дотягує до норми, більше в рази. Відповідно, вироблений ними пінопласт не цілком відповідає навіть українським стандартам якості. Представники забудовника рідко коли можуть самостійно оцінити якість пінопласту. Адже їх завдання максимально знизити собівартість будівництва, а значить, найбільшим попитом користується найбільш дешевий пінопласт, вироблений мало не кустарним способом. Таким чином, відбувається дискредитація пінопласту як матеріалу, оскільки пінопласт низької якості менш довговічний і гірше за своїми механічними властивостями. Зрозуміло, що пінопласт, вироблений на підприємствах, де виробнича лінія комплектувалася по частинах з обладнання різних виробників або взагалі з обладнання, вже довго вживаного, не прослужить стільки часу. серйозну заклопотаність у профільних фахівців викликає прагнення будівельних організацій економити на пінопласти. З 2002 року житлові будинки без зовнішнього утеплення вже не будуються. Пінопласт, застосовуваний для зовнішнього утеплення будинків, повинен відповідати певній марці по щільності і бути проведений в повній відповідності з сертифікованою технологією. І ось тут починаються проблеми.


пінопласт, вироблений в Україні, буває трьох марок:

– пінопласт М15, який використовують для теплоізоляції стін, дахів і скрізь, де немає механічних навантажень.
– пінопласт М25 для теплоізоляції стін, даху, підлоги, зовнішнього утеплення.
– пінопласт М35 для теплоізоляції з витримуванням великих навантажень.


як ви правильно з цього зрозуміли, пінопласт М35, який ми рекомендуємо, підходить для всіх випадків і не тільки утеплить ваш будинок, але і буде гарантією того, що на ньому не підуть тріщини. Саме пінопласт М35 – якщо він хорошої якості – буде Вам прекрасним помічником в будівництві та ремонті вашого будинку.


На жаль, в плані стандартизації ми радикально відрізняємося від Європи, де пінопласт диференціюється не по вазі, а по здатності чинити опір динамічному навантаженню. Нерідкі ситуації, коли з економії використовується не тільки пінопласт, який не має сертифіката, але і взагалі пінопласт, не призначений для монтажних робіт. Таке стає можливим через те, що контроль за якістю будівельних робіт явно недостатній. Іноді на будівельні майданчики, де роботи веде приватний забудовник, не можуть потрапити навіть представники Мінрегіонбуду.
імпортного пінопласту в Україні практично немає. Матеріал цей має малу вагу при великому обсязі, тому возити його на великі відстані нерентабельно. Вартість перевезення може виявитися вище вартості самого матеріалу. Тому, якщо ви інвестор або замовник робіт по зовнішньому утепленню, зокрема, пінопластом, знайдіть можливість переконатися в якості використовуваного пінопласту.


щоб грамотно вибрати пінопласт, переконайтеся в наступному:

– гранули повинні бути однорідно розподілені по всій плиті, мати однаковий розмір.
– найдрібніші шматочки, що випадають при транспортуванні, – це головна ознака низькоякісного утеплювача. При розломі не повинні з'являтися руйнування в місцях спайки гранул.
– ознака хорошої плити – білизна. Будь-які додаткові відтінки говорять про знаходження пінопласту під відкритим повітрям або про неякісну сировину.


«якісний пінопласт не в дефіциті, але попит на нього невеликий», – скажете ви і, можливо, будете праві. Далеко не всі розуміють, який пінопласт краще вибрати для утеплення. Тому мета даної статті – звернути увагу потенційного замовника на те, що пінопласт М35 ідеально поєднуєвисоку якість з невисокою ціною , а також на те, щовибрати і купити в Києві пінопласт різних видів, марок, форми і області застосування можна через каталог будівельних матеріалів інтернет магазину Будія. Багато пропозицій щодо вибору та продажу пінопласту розміщено в нашому каталозі з метою надання саме оптимального вибору.
Крім того, вибрати і купити клей для пінопласту для зниження вартості вашої покупки теж має значення, оскільки тільки у нас в Будии є акції та знижки, якщо ви купуєте не тільки пінопласт, але і ті будівельні матеріали, які вам обов'язково знадобляться при застосуванні пінопласту.


купити в Києві пінопласт М35/1*1м/100мм дешево, за низькими оптовими цінами, разом з повним набором будматеріалів і з доставкою по Києву і області дуже просто – телефонуйте нам або просто заповніть форму заявки на сайті.

Найчастіше задавані питання про Пінопласт М35 (1х1м) 100мм


☎️ Як замовити та сплатити Пінопласт М35 (1х1м) 100мм на сайті?
Для цього необхідно:
  • вибрати кількість
  • додати до кошика та оформити замовлення.
  • Замовити будматеріали на сайті budia.com.ua можна і по телефону. (097) 0306060 та (050)0306060
🚛 Які ціни на доставку будматеріалів?
Вартість доставки по Києву залежить від району та ваги, тому ціну уточнюйте у менеджера.
✅ Чому купувати будматеріали краще у Будія?

Магазин склад будматеріалів працює з виробниками без посередників, тому у нас найнижчі ціни

⏩ Яка форма оплати товарів?

Пінопласт М35 (1х1м) 100мм можна сплатити зручним для Вас способом. Готівковий та безготівковий розрахунок.Бажаєте вигідно купити Пінопласт М35 (1х1м) 100мм для будівництва та ремонту у Києві? Всі необхідні вам матеріали, а також супутні товари та інструменти ви можете купити в магазині будівельних матеріалів Будія або на його сайті, в інтернет-магазині.

Які переваги нашого магазину будматеріалів?


Великий асортимент Пінопласт М35 (1х1м) 100мм у каталозі, де представлені товари виключно високої якості.

Купити Пінопласт М35 (1х1м) 100мм у нас можна оптом та в роздріб. Для оптових покупців діє система знижок.

Будія гарантує найвищу якість усієї реалізованої продукції, адекватні ціни та оперативні та своєчасні поставки. Доставка будматеріалів швидко, недорого, оперативно. Зателефонуйте нам зараз! Ціни вас неодмінно влаштують, вони дуже низькі, тому що ми пропонуємо їх від безпосередніх виробників.

Якщо у вас виникли питання щодо переваг чи недоліків різних товарів та виробників, зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони нададуть вам детальну інформацію та консультування щодо застосування Пінопласт М35 (1х1м) 100мм, що допоможе вам зробити правильний вибір.

Магазин будматеріалів Будія у Києві – ваш надійний помічник!


Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід